unsal-marka-ve-patent
: Капитальный ремонт крыши. Быстрый ремонт крыши дома своими руками. Стоимость ремонта крыши. Ремонт потолка своими руками. Качественный ремонт потолков в квартире. Ремонт подвесных потолков. Схема подключения котла отопления. Быстрое подключение котла к системе отопления. Подключение батарей отопления схема.
Продажа самодельных вездеходов. Лучшие самодельные мини вездеходы. Устройство самодельных вездеходов. Ванная комната дизайн фото. Красивый дизайн интерьера ванной комнаты. Дизайн ванной комнаты в квартире. Как начать бизнес с нуля. Лучшие идеи малого бизнеса с нуля. Новый бизнес с нуля. Самодельные квадроциклы чертежи. Как сделать самодельный квадроцикл сегодня. Самодельный квадроцикл своими руками. Стяжка пола своими руками. Быстрая и сухая стяжка пола своими руками. Как сделать стяжку своими руками.

Avukat Görkem Ünsal

Avukat Görkem ÜNSAL, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup yüksek lisansını da Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim Dalı’nda yapmıştır.

Avukat Görkem ÜNSAL, Ankara Barosuna kayıtlı olarak 2006 yılından bu yana sunmuş olduğu avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka ve Patent vekili olarak tescil işlemleri yapmakta; Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak arabuluculuk hizmeti de sunmaktadır. ÜNSAL aynı zamanda telif hakları, fikri mülkiyet hukuku, marka, patent, endüstriyel tasarım, faydalı model hukuku gibi Fikri ve Sınai Haklar alanında T.C. Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı'nca tayin edilmiş Bilirkişi olarak Fikir ve Sınai Haklar Hukuk ve Ceza Mahkemelerinde görev yapmaktadır.