unsal-marka-ve-patent
: Капитальный ремонт крыши. Быстрый ремонт крыши дома своими руками. Стоимость ремонта крыши. Ремонт потолка своими руками. Качественный ремонт потолков в квартире. Ремонт подвесных потолков. Схема подключения котла отопления. Быстрое подключение котла к системе отопления. Подключение батарей отопления схема.
Продажа самодельных вездеходов. Лучшие самодельные мини вездеходы. Устройство самодельных вездеходов. Ванная комната дизайн фото. Красивый дизайн интерьера ванной комнаты. Дизайн ванной комнаты в квартире. Как начать бизнес с нуля. Лучшие идеи малого бизнеса с нуля. Новый бизнес с нуля. Самодельные квадроциклы чертежи. Как сделать самодельный квадроцикл сегодня. Самодельный квадроцикл своими руками. Стяжка пола своими руками. Быстрая и сухая стяжка пола своими руками. Как сделать стяжку своими руками.

Kullanım Sözleşmesi

Bu internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz. ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.

ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU internet sitesinde bulunan yazılı materyal dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU‘na aittir ve yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.

ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU’nun yazılı onayı olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi kesinlikle yasaktır.

Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza faks veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler, bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU’na aittir.

Döküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek döküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir. ÜNSAL AVUKATLIK BÜROSU bu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yasal uyarılar ve bu web sitesi ile ilgili her türlü hususta Türk Hukuk Mevzuatı uygulanır ve Ankara Mahkemeleri yetkilidir.