unsal-marka-ve-patent
: Капитальный ремонт крыши. Быстрый ремонт крыши дома своими руками. Стоимость ремонта крыши. Ремонт потолка своими руками. Качественный ремонт потолков в квартире. Ремонт подвесных потолков. Схема подключения котла отопления. Быстрое подключение котла к системе отопления. Подключение батарей отопления схема.
Продажа самодельных вездеходов. Лучшие самодельные мини вездеходы. Устройство самодельных вездеходов. Ванная комната дизайн фото. Красивый дизайн интерьера ванной комнаты. Дизайн ванной комнаты в квартире. Как начать бизнес с нуля. Лучшие идеи малого бизнеса с нуля. Новый бизнес с нуля. Самодельные квадроциклы чертежи. Как сделать самодельный квадроцикл сегодня. Самодельный квадроцикл своими руками. Стяжка пола своими руками. Быстрая и сухая стяжка пола своими руками. Как сделать стяжку своими руками.

Ünsal Avukatlık Bürosu

ÜNSAL Avukatlık Bürosu, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin hukuki ilişkilerinin düzenlenmesi, hukuki uyuşmazlıklarının en kısa sürede ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması, bu uyuşmazlıkların çözümü yanı sıra “önleyici hukuk” prensibi gereğince muhtemel sorunlar ortaya çıkmadan koruyucu işlemlerin gerçekleştirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması için avukatlık hizmeti sunmak üzere Avukat Görkem ÜNSAL tarafından Ankara’da kurulmuştur.

ÜNSAL Avukatlık Bürosu, kurucusu Avukat Görkem ÜNSAL önderliğinde genç ve dinamik yapısı ile hukuki danışmanlık, dava-takip ve marka vekilliği hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin sunumu sırasında müvekkillerine en etkin ve hızlı hizmeti sunmak amacı ile ÜNSAL Avukatlık Bürosu, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında alanında uzman kişi ve kurumlar ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

ÜNSAL Avukatlık Bürosu,  avukatlık hizmetinin öncelikli olarak  avukat-müvekkil arasındaki güven ilişkisine dayandığı anlayışından hareketle, başta Avukatlık Kanunu olmak üzere meslek kuralları ile güvence altına alınan avukat-müvekkil ilişkisinin temel hak ve sorumluluklarına uygun bir şekilde, müvekkillerine hizmetin her aşamasında bilgi vermekte; hizmetin sunumu sırasında ve sonrasında müvekkilden edinilen bilgi ve belgeleri gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak muhafaza etmekte; kısacası avukatlık mesleğini mesleğin onuruna uygun bir şekilde yerine getirmektedir.

ÜNSAL Avukatlık Bürosu, hizmetlerini sistematik ve geciktirmeksizin yerine getirmekte, problemlerin çözümü için müvekkiller ile istişare halinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hukuki riskleri en aza indirmek ve/veya hukuki sorunları en kısa sürede çözümlemek için çalışmanın her aşamasında müvekkile bilgi verilmesi, ÜNSAL Avukatlık Bürosu’nun temel prensibidir. Müvekkillerle kesintisiz bir iletişim içinde, yapılan tüm işlemler en kısa sürede kendilerine bilgi notu ve raporlar şeklinde iletilmektedir. Bu bağlamda, müvekkilin anlık ihtiyaçları doğrultusunda telefon ve e-posta yoluyla en kısa sürede danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Ünsal Avukatlık Bürosu, müvekkillerine avukatlık hizmetinin sunumu sırasında, gelişen teknolojinin bütün imkanlarını sunmaktadır. Bu çerçevede müvekkillerinin internet üzerinden dosyaları hakkında son durum bilgilerine hızlı bir şekilde erişmeleri için dosya takip sistemi kurmuştur. Ayrıca kurucu Av. Görkem Ünsal ile alanında uzman genç ve dinamik kadrosu, müvekkilleri için yasal mevzuatta yapılan değişiklikleri günü gününe takip etmekte; yargı makamlarının uyuşmazlıklara ışık tutan kararlarını web sayfası aracılığı ile başta müvekkilleri olmak üzere ilgilenen herkese sunmaktadır.